تبليغات
تبليغات
bullet  متن خبر :
کارت هاي ويژه پازل نت به کاربران پر مصرف  ( 26/12/1387 )

 

 با عنايت به فرا رسيدن سال نو و اهتمام شرکت پازل نت مبني بر شناسايي نيازها و کاهش هزينه هاي کاربران پرمصرف و دائمي اين شرکت که مصرف اينترنت روزانه آنها بيش از ? ساعت است، شرکت پازل نت را بر آن داشت تا اشتراک هاي جديد خود را به صورت دو کارت ?? ساعته با محدوديت اعتبار ? روز و قيمت ???? تومان و کارت ?? ساعته با محدوديت اعتبار ?? روز و قيمت ???? تومان به سبد خريد اين شرکت اضافه نمايد.

 

کارت هاي اينترنت جديد پازل نت که در اين مرحله به تعدادي محدود چاپ و در اختيار کاربران قرار مي گيرد، همانطور که در شکل ذيل قابل مشاهده مي باشند به رنگهاي صورتي و با عنوان محدود در اختيار کاربران محترم قرار گرفته است.

 

                                                  

  

                                                  

 

با توجه به تمهيدات صورت گرفته و کاهش روزهاي معتبر بودن کارت، قيمت کارت هاي اينترنت ?? ساعته پازل نت از ???? تومان به ???? تومان و کارتهاي ?? ساعته اين شرکت از ???? تومان به ???? تومان کاهش يافته است.

 

شايان ذكر است كارت هاي ?? ساعته زرد رنگ با قيمت ???? تومان و ?? ساعته قرمز رنگ با قيمت ???? تومان  كه پيش از اين در بازار وجود داشتند هم اكنون نيز با همان قيمتها و اعتبار ?? روزه در بازار موجود هستند و كارتهاي جديد با عنوان كارتهاي ?? ساعته محدود و ?? ساعته محدود وارد بازار شده اند.

 

لازم به ذکر است امکان خريد آن-لاين اشتراک هاي جديد پازل نت نيز براي کاربران سايت فراهم مي باشد و کاربران عزيز توجه داشته باشند که امکان شارژ اين اشتراک ها از طريق سايت، فقط در همان گروه امکانپذير مي باشد و کاربران اشتراکهاي ساعتي و ماهيانه امکان تغيير اشتراک خود به اشتراک هاي محدود و بالاعکس را ندارند.

 

اميد است در آينده نيز بتوانيم خدمات شايسته تري را در جهت کاهش قيمت و افزايش کيفيت سرويس اينترنت طراحي و اجرا نماييم.

© 2013 www.puzzlenet.ir, All right reserved, Best display sizes 1024 by 768 pixles and up, Graphic by Argoun . Web Design by : Sardari